• Biroja adrese: Dzelzavas iela 70, Rīga
  • lv
  • ru
Produkts API Apraksts Specifikācijas
SHELL ADVANCE ULTRA 2T Sintētiska eļļa 2-taktu dzinējiem. Piemērota motocikliem, kvadracikliem, sniega motocikliem un skūteriem, kā arī dārza tehnikai, ūdensmotocikliem un laivu motoriem.
SHELL ADVANCE VSX 2T Minerālā eļļa 2-taktu dzinējiem. Piemērota motocikliem, kvadracikliem, sniega motocikliem un skūteriem, kā arī dārza tehnikai, ūdensmotocikliem un laivu motoriem.
SHELL ADVANCE ULTRA 4T 15W-50 Sintētiskā eļļa 4-taktu dzinējiem. Piemērota sacīkšu un parastajiem motocikliem, kvadracikliem, sniega motocikliem, kā arī dārza tehnikai, ūdensmotocikliem un laivu motoriem. Var izmantot arī noteiktos motociklu sajūgos un transmisijās.
SHELL ADVANCE ULTRA 4T 10W-40 Sintētiskā eļļa 4-taktu dzinējiem. Piemērota sacīkšu un parastajiem motocikliem, kvadracikliem, sniega motocikliem, kā arī dārza tehnikai, ūdensmotocikliem un laivu motoriem. Var izmantot arī noteiktos motociklu sajūgos un transmisijās.
SHELL ADVANCE AX7 4T 10W-40 Pussintētiskā eļļa 4-taktu dzinējiem. Piemērota motocikliem, kvadracikliem, sniega motocikliem, kā arī dārza tehnikai, ūdensmotocikliem un laivu motoriem. Var izmantot arī noteiktos motociklu sajūgos un transmisijās.