• Biroja adrese: Dzelzavas iela 70, Rīga
  • lv
Produkts Apraksts
Finkomex B Emulsijas tipa apstrādes šķidrums uz minerāleļļu bāzes. Nodrošina efektīvu dzesēšanu, skalošanu un aizsardzību pret koroziju.
Finkomex AMR Emulsijas tipa apstrādes šķidrums ar EP piedevām uz minerāleļļu bāzes. Nodrošina augstu stabilitāti un izturību pret mikroorganismu veidošanos.
Finkomex CSA Emulsijas  tipa apstrādes šķidrums uz minerāleļļu bāzes. Piemērots metālu apstrādes darbiem.
Finkomex HDW 2.paaudzes, moderns  emulsijas  tipa apstrādes šķidrums uz minerāleļļu bāzes. Piemērots metālu apstrādes darbiem.
Finkomex KTS Emulsijas  tipa apstrādes šķidrums bez bora, skābēm un amīniem. Nodrošina ļoti efektīvu aizsardzību pret koroziju.
Finkomex GSH Emulsijas  tipa apstrādes šķidrums uz minerāleļļu bāzes metālu apstrādes darbiem, tai skaitā slīpēšanai. Īpaši piemērots oglekļa tēraudam un čugunam.
Finkomex ULB 3.paaudzes, moderns  emulsijas  tipa apstrādes šķidrums uz minerāleļļu bāzes. Bez bora, skābēm un amīniem. Piemērots metālu apstrādes darbiem.
Finkomex ABF Emulsijas  tipa apstrādes šķidrums ar EP piedevām uz sintētisko esteru bāzes. Bez bora, skābēm, amīniem, nitrītiem un hlora.
Finkomex GTL Universālais emulsijas  tipa apstrādes šķidrums uz minerāleļļu bāzes.
Finkomex FH Emulsijas  tipa apstrādes šķidrums uz sintētisko esteru bāzes metālu apstrādes darbiem, tai skaitā slīpēšanai. Īpaši piemērots oglekļa tēraudam un čugunam.
Finkomex SV Universālais emulsijas tipa apstrādes šķidrums uz amīnu bāzes.
Finkomex SAF Pilnīgi sintētiskais emulsijas tipa apstrādes šķidrums ar augstu EP piedevu sastāvu.
Finkomex CC Sintētiskais emulsijas tipa apstrādes šķidrums. Īpaši piemērots kobalta, titāna, volframa un citu karbīda metālu slīpēšanai.
Finkomex PH Speciālais emulsijas tipa apstrādes šķidrums pH līmeņa paaugstināšanai.
Finkomex KOS Sintētiskais emulsijas tipa apstrādes šķidrums ar pretkorozijas piedevām. Bez nitrītiem un hlora.